Za upit nekretnine Jagodina pronađeno 877 oglasa

Potpuno nova hala površine 328m2

Gornji Majur, Okolina, Jagodina

Potrebna Vam je proizvodna hala a da je u blizini grada i da ima obezbeđen šleperski prilaz. Takvu smo upravo dobili. U pitanju je hala dimenzije... više

90.000€ (274 €/m²)

  • 328m²
  • Prizemlje/1 spratova

Manja, prizemna kuća

Dimitrija Tucovića, Jagodina

Manja, prizemna kuća strukture dvosobnog stana. Sastoji se od ulaznog hola, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase.... više

60.000€ (1 304 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Vikendica na planini Crni Vrh

Crni vrh, Jagodina

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60,34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine... više

25.000€ (781 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan sa nameštajem u naselju Levač

Levač, Jagodina

Stan se prodaje sa nameštajem. Nalazi se u novijoj zgradi u blizini Pedagoškog fakulteta.. Idealno kao investicija za izdavanje. Moguća kupovina... više

51.750€ (750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Porodična kuća sa prostranim placem i odličnim položajem

Budžino brdo, Jagodina

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više

160.000€ (733 €/m²)

  • 218m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kompletno seosko domacinstvo u selu Vukmanovac

Vukmanovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća ,uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine,... više

24.000€ (307 €/m²)

  • 78m²
  • 1/1 spratova

Veliki, lep plac sa objektom od 30m2 i 186 lešnika

Kupusara, Jagodina

Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više

59.000€ (1 966 €/m²)

  • 30m²
  • /1 spratova

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Kuća Pr+Sp1+Pk

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Moguće izvesti 3 nezavisne stambene jedinice Ima i garaža, podrum, pomoćna zgrada. Odlična, useljiva kuća Grejanje u celoj kuci (CG) više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²
  • /3 spratova

Hit ponuda, poslovni prostor u centru, Jagodina

Centar, Jagodina

Prodaje se plac od 31,26 ari sa 2300m2 u objektima u jagodini (na 800m od centra grada,pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici,... više

750.000€ (326 €/m²)

  • 2300m²
  • Prizemlje/6 spratova