Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 168 oglasa

3 kuće u dvoruštu/Kružni tok

Kružni tok, Ćuprija

Tri kuće u dvorištu, prva kuća je površine 105m2, druga 98m2, treća površine 55m2 + pomoćni objekat površine 29m2 na placu površine 9,34 ari.... više

80.000€ (761 €/m²)

  • 105m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Potpuno renoviran stan u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Na prodaju stan u Ćupriji

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više

76.000€ (817 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

Spratna kuća u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Kuća površine 180m2, nalazi se na placu površine 2.8 ari. Idealna kuća za dve porodice jer ima 2 kupatila i može da se preuredi u dve posebne... više

110.000€ (611 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Na prodaju tri placa u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju tri placa u Ćupriji (Tonja) ukupne površine 85 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU – Više parcela šume, ukupno 86, 62 ara – samo 8.700 €!

Jovac, Okolina, Ćuprija

Prodaju se više šumskih parcela ukupne površine 86,62 ara , šuma 5. klase, po izuzetno povoljnoj ceni od 8.700 €! Idealno za ulaganje. Mirna... više

8.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

Na prodaju plac u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Plac je površine 24,50 ari i nalazi se u blizini glavnog puta. Mogućnost zamene za stan u Jagodini. Ukoliko imate dodatnih pitanja ili želite... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU VIKENDICA – 150 m OD VELIKE MORAVE – PLAC 15, 62 ARI

Tonja, Ćuprija

U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više

13.500€ (306 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova