Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 168 oglasa

Na prodaju njive

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njive 2. klase u Ćupriji, Tonja. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona: 064/831-20-64... više

9.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nova vikendica u Paljanu – 44m² na 19 ari placa!

Paljane, Okolina, Ćuprija

Idealna prilika za beg u prirodu! Na prodaju nova vikendica površine 44m², smeštena na prostranom placu od čak 19 ari, u mirnom i zelenilom... više

13.000€ (295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prostran poslovni prostor od 230m² sa magacinom i parking mestima – Idealna

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju prostran poslovni prostor površine 230m² koji pruža idealne uslove za raznovrsne delatnosti. Ovaj lokal odlikuje se modernim i funkcionalnim... više

161.000€ (700 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za... više

50.000€ (166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kompletno namešten stan 57 m² na glavnoj ulici – odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve... više

55.000€ (964 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Supskoj

Supska, Okolina, Ćuprija

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Supskoj, površine 114a. više

6.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća sa lokalom u strogom centru grada

Centar, Ćuprija

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više

135.000€ (1 071 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje/1 spratova

MODERNA KUĆA U MIRNOM DELU GRADA

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena kuća površine 327 m², izgrađena 2015. godine i u potpunosti legalizovana. Objekat odlikuju aluminijumska... više

180.000€ (550 €/m²)

  • 327m²
  • 2.sprat

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju plac u Ćupriji

Mlin, Ćuprija

Plac površine 12a u blizini Mlina Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće... više

45.000€ (221 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/1 spratova