Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 168 oglasa

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

61.897€ (1 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

103.422€ (1 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinsko zemljište 18, 67 ari – Rasputnica

Rasputnica, Ćuprija

Na prodaju odlično građevinsko zemljište površine 18,67 ari u naselju Rasputnica – mirna lokacija, idealna za izgradnju porodične kuće ili više... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac na glavnom putu Ćuprija-Supska

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac površine 50 ari na glavnom putu za Supsku. Nalazi se u građevinskom područiju. Ukoliko želite da pogledate plac sa nekim od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

105.468€ (1 335 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poljoprivrdno zemljište, površine 354, 37 ari u Kovanici

Kovanica, Okolina, Ćuprija

Potrebno vam je obradivo zemljište velike površine u komadu e ovo je idealno zemljište za vas. Nalazi se u selu Kovanica. Za više informacija... više

14.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Mijatovac

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Prostrano građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji, u selu Mijatovac. Mijatovac se nalazi na polovini magistralnog puta Jagodina-Ćuprija!... više

39.999€ (22 €/m²)

  • 1800m²

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Na prodaju poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 85m2. više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Njiva i šuma – Paljane, ukupna površina 59, 6 ari

Paljane, Okolina, Ćuprija

Na prodaju dve parcele u mestu Paljane (jedna pored druge): njiva i šuma ukupne površine 59,6 ari. Parcele se nalaze na mirnoj lokaciji, pogodne... više

4.800€ 0 €/m²)

  • 0m²