Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 169 oglasa

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Seosko domaćinstvo na 3.11 Hektara raja

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj... više

28.000€ (777 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Legalizovana vikendica u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke... više

21.000€ (283 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Kompletno opremljeno imanje 82 ara – dve kuće, bazen, ribnjaci, vinograd!

Senje, Okolina, Ćuprija

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode,... više

130.000€ (433 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Stambeno-poslovna zgrada u samom centru Jovca

Jovac, Okolina, Ćuprija

U samom centru sela Jovac, tik uz vinariju, poštu, ambulantu, osnovnu školu, vrtić, apoteku i na samo kilometar od etno sela Janković, nalazi... više

93.000€ (756 €/m²)

  • 123m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju uređeno zemljište spremno za gradnju

Ostrikovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac od 7.26 ari, idealan za gradnju novog objekta! Na placu su prethodno bila dva objekta koja su srušena, a zemljište je potpuno... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Bigrenici

Bigrenica, Okolina, Ćuprija

Njiva četvrte klase površine 50.80ari Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas pozvati na sledeće brojeve telefona: 064/831-20-64 065/831-20-81... više

10.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat