Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 168 oglasa

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se lokal u centru Ćuprije. više

13.000€ (590 €/m²)

  • 22m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

63.585€ (1 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Parking mesto u zatvorenoj garaži – centar Ćuprije

Centar, Ćuprija

Na prodaju je parking mesto površine 18 m² u zatvorenoj garaži u samom centru Ćuprije. Garaža je obezbeđena, suva i uredna, sa lakim pristupom... više

8.000€ (444 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poljoprivrdno zemljište, površine 98.66 ari u Kovanici

Kovanica, Okolina, Ćuprija

Potrebno vam je obradivo zemljište velike površine u komadu e ovo je idealno zemljište za vas. Nalazi se u selu Kovanica na 200 metra od glavnog... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni prostor u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Poslovni prostor u strogom centru grada. Glavna ulica, pored Pošte. više

150.000€ (1 136 €/m²)

  • 132m²
  • 1/2 spratova

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

180.000€ (962 €/m²)

  • 187m²
  • Prizemlje/2 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac u Ćupriji, naselje Minel

Minel, Ćuprija

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²