Za upit Kragujevac Bubanj pronađeno 18 oglasa

STAN NA BUBNJU 47 kvadrata

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa,... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Poslovni prostor 75 m2 kod bolnice

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kragujevac, industrijska zona - građevinsko zemljište 7611 m2, sa priključci

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju... više

950.000€ (124 €/m²)

  • 7611m²

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova