Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

- uzice sf 2572

Kremna, Užice

Zemljište na prodaju, u predivnom delu Tare, Kremna, selo Dobro polje. Idealna prilika za sve koji žele da se sklone od gradske gužve i žive... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde, 1.82ha

PLUŽINE, Plužine

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde poljoprivredno zemljište, 1.82ha Pored magistralnog puta Nikšić-Plužine nalazi se zemljište pod šumom... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

96.800€ (1 363 €/m²)

  • Garsonjera
  • 71m²
  • /3 spratova

Građevinsko zemljište 18, 67 ari – Rasputnica

Rasputnica, Ćuprija

Na prodaju odlično građevinsko zemljište površine 18,67 ari u naselju Rasputnica – mirna lokacija, idealna za izgradnju porodične kuće ili više... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac više

33.783€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pogodan za gradnju, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prizemna kuća u Jagodini, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. više

70.000€ (583 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Poslovni prostor/Budžino brdo restoran

Budžino brdo, Jagodina

Veća sala za 200 mesta sa šankom , kuhinjom, prostorijom za spremanje predjela, prostorijom za sečenje pečenja, hladnjačom. Manja sala za oko... više

300.000€ (351 €/m²)

  • 853m²
  • Prizemlje/3 spratova

Građevinski plac 90 ari, Čukarica, Umka – 170 000 €

Umka, Čukarica, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 90,26 ari na Umci, • Plac je pravilnog pravougaonog oblika, približno dimenzije oko 40 m x 220 m. •... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

102.300€ (1 440 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova