Za upit do 300000 pronađeno 8374 oglasa

Parcela veće površine na brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Odličana parcela u građevinskoj zoni, u blizini petlje za Industrijsku zonu. P- 2354m2 Struja, voda: da/ 40m direktnog izlaza na put Cena:... više

153.100€ (65 €/m²)

  • 2354m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje... više

87.500€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Njiva i šuma

Ribnik, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište 74,78 ari,njiva 5 klase i šumsko zemljište 13 ari ,šuma 5 klase. više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Kupusara

Kupusara, Jagodina

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine više

27.000€ (6 €/m²)

  • 4500m²

Prodaja, Plac, Jagodina, Ribarski put

Ribarski put, Jagodina

Ima prilaz njivi sa dve strane,sa obe strane asfalt. Mogućnost priključka na vodu,struju i gas.Ako je nekome velika parcela,može da se predvoji... više

62.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u blizini autoputa

Industrijska zona, Jagodina

Može kompezacija za stan više

27.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan KOPAONIK, 135700€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vi9kend... više

135.700€ (1 966 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 65m2, 195717 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više

195.717€ (3 011 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, Garaža, 12m2, 28950 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA... više

28.950€ (2 412 €/m²)

  • 12m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova