Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

Zemljiste na prodaju

Novo Selo, Paraćin

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište Suvi dol

Vranje

Na prodaju zemljište: 3908/1, - 1742m2 3666/6, - 902m2 3908/2, - 1775m2 * parcele se prodaju i odvojeno Cena po m2 - 12EUR. Za više info:... više

20.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju – građevinski plac u Međureču

Međureč, Okolina, Jagodina

Prodaju se građevinski placevi u naselju Međureč, ukupne površine 42,27 ari. Plac se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, pogodan za izgradnju... više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo jedinstvenu drvenu kuću na Zlatiboru od sibirskog kedra, 111m2, puna ručno obrađena oblica (prečnik 35cm). Savršena lokacija: 2,5... više

300.000€ (2 702 €/m²)

  • 111m²
  • /2 spratova

Plac u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Plac čine 2 parcele! više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Jagodina, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Lep plac na samom vhu Đurđevog Brda. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju plac površine 14.25 ari. više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 51.22 m², PK, Obrenovac - 67.610€ (CENA SA PDV-om)

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 51,22 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

67.610€ (1 325 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Potkrovlje.sprat

PLAC SREMSKA KAMENICA, 117420€

Miseluk, Sremska Kamenica

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine... više

117.420€ (154 €/m²)

  • 760m²

Trosoban stan NOVI SAD, 151920€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije... ODLIČAN raspored... Drugi sprat, terasa,... više

151.920€ (2 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Rakovica, Resnik, Edvarda Griga, 5.0, 88m2, 135000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan... više

135.000€ (1 534 €/m²)

  • 5 soba
  • 88m²
  • 3.sprat