Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

U PONUDI PLAC OD 116,23 ari 72.100 eura

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Hala sa kancelarijskim prostorom 600 m2 cena 620.000€

Industrijska zona, Kragujevac

Prodaje se hala sa izdvojenim kancelarijama na odličnoj lokaciji u industrijskoj zoni u Kragujevcu. Objekat je ukupne površine 600 m² i predstavlja... više

620.000€ (1 033 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu, naselje Opornica - osnova 54 m2, pomoćni objekat 61 m2, pl

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Opornica, površine u osnovi 54 m2 i pomoćni objekat površine 61 m2, na placu površine 512 m2. Strukturu... više

120.000€ (1 111 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u Ind.zoni kod Niš-Ekspres-a, Čamurlija, 5.731 m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građ.zemljište u Čamurliji, u neposrednoj blizini baze Niš-Ekspres-a, dakle, blizu glavnog... više

573.000€ (99 €/m²)

  • 5731m²

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića, 47m2

Institut za majku i dete, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/6 spratova

Hala 400 m² na placu od 36 ari – odlična investicija u Ribaru

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju hala u naselju Ribare, površine 400 m², na placu od 36 ari. Odlična lokacija čini ovu nekretninu idealnom za različite namene. Hala... više

135.000€ (337 €/m²)

  • 400m²
  • 1/1 spratova

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1.

Sajmište, Novi Sad

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom... više

59.360€ (3 710 €/m²)

  • Garsonjera
  • 16m²
  • 1.sprat

Plac za industrijsku namenu

Elektronska, Medijana, Niš

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak... više

100.000€ (24 €/m²)

  • 4014m²

Odlično građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

*ima starih objekata na placu, za rušenje više

117.250€ (35 €/m²)

  • 3350m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2830m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

255.000€ (90 €/m²)

  • 2830m²

Građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Na prodaju zemljište površine 127 ari. Pogodno za izgradnju hala, magacina, proizvodnih pogona, skladišta itd. Okvirne dimenzije parcele su... više

127.000€ (9 €/m²)

  • 12705m²