Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

Lux sređena kuća, useljiva

Budžino brdo, Jagodina

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je... više

319.000€ (652 €/m²)

  • 489m²
  • /3 spratova

Vila Anđelina-Valjevo

Valjevo

VILLA ANĐELINA – kuća gde šuma čuva mir, a put vodi pravo kući Na mestu gde se asfalt utiša, a šuma preuzme dah, nalazi se Villa Anđelina. Skrivena... više

63.000€ (362 €/m²)

  • 174m²

Rakovica, Miljakovac 3, Pante Mihajlovica, 1.5, 36m2, 64000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan... više

64.000€ (1 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

STARI GRAD DORCOL 66m2 , T , 225000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 46m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

147.200€ (3 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/8 spratova