Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Stan 51 m2, drugi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 51 m2 u izgradnji, u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

104.436€ (2 047 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

Stan 54 m2, prvi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

110.880€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Lokal 85 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 55 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 85 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

190.740€ (2 244 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal 55 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 85 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 55 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

145.635€ (2 647 €/m²)

  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 623m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

93.450€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Donje Vlase, 2615m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 2615m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

39.000€ (14 €/m²)

  • 2615m²

Plac u Donjem Vlasu, 659 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Donjem Vlasu površine 659m2. Plac je poljoprivredno zemljište, pravilnog pravougaonog oblika i nalazi se u neposrednoj blizini... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 659m²

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Prodaje se lep plac za gradnju u Popovcu, 2414m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u Popovcu površine 2414m2. Plac izlazi na glavni put, u neposrednoj blizini unaokolo su porodične kuće tako da su dostupni... više

33.000€ (13 €/m²)

  • 2414m²

Plac, Donja Vrežina 9.97 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini 9.97 ari,gradsko građevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Nalazi se u naseljenom mestu,ima izlaz na asfaltiranu... više

51.500€ (51 €/m²)

  • 997m²

Ekskluzivna prodaja poslovnog prostora, 3720m²

Smederevska Palanka

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM! poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking Na prodaju poslovni objekat... više

900.000€ (241 €/m²)

  • 3720m²
  • Prizemlje/1 spratova