Za upit dgkanal inr s pronađeno 7100 oglasa

Plac 1635 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više

16.000€ (9 €/m²)

  • 1635m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 2717m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

98.000€ (36 €/m²)

  • 2717m²

Plac 928 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac gradsko građevimsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu, pogodan za izgradnju stambenog ili poslovnog... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 928m²

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Poslovni prostor - hala,magacin,trgovina, 713 m2, plac 2.273 m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kvalitetan poslovni prostor u Merošini, na odličnoj, pristupačnoj lokaciji kod glavnog puta Niš - Prokuplje, pogodan... više

290.000€ (406 €/m²)

  • 713m²
  • Prizemlje

Investicija koja se isplati - Jednoiposoban stan 41m2 na najtraženijoj lokacij

Akva Park, Jagodina

Na prodaju stan u Jagodini kod Aqua Parka, na odličnoj lokaciji za udoban svakodnevni život. Ovaj stan je idealan izbor za one koji traže funkcionalan... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 6/7 spratova

Inđija, Stari Slankamen, Vinogradska, 3.0, 94m2, 95000EUR

Stari Slankamen, Inđija

Agencijski ID: 111978, 20a. 41m2 + 41m2 na dve etaze. Kuca je ozakonjena, zemljiste se vodi kao njiva 5. klase. Gradjena giter blokom, demit... više

95.000€ (1 010 €/m²)

  • 94m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Širi centar, Jagodina

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova