Za upit dgkanal inr s pronađeno 7105 oglasa

Inđija, Čortanovci, Beli vrh, 10a, 22430EUR

Čortanovci, Inđija

Agencijski ID: 126871, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

22.430€ (22 €/m²)

  • 1000m²

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 5164m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 5164m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

122.400€ (23 €/m²)

  • 5164m²

NA PRODAJU – Porodična kuća / investicija 413m2

Novo Selo, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj... više

180.000€ (435 €/m²)

  • 413m²
  • .sprat

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 1835m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

47.300€ (25 €/m²)

  • 1835m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4351 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se nalazi pored... više

202.000€ (46 €/m²)

  • 4351m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4168 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se... više

215.000€ (51 €/m²)

  • 4168m²

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kancelarijski prostor

Industrijska zona, Jagodina

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju.Moguća je i zasebna prodaja cena po... više

30.000€ (416 €/m²)

  • 72m²
  • 1/1 spratova

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Zemljiste 58ari Stara Pazova

Stara Pazova

Gradsko gradjevinsko zemljiste- industriska zona, parcela je 30 x190 metara nalazi se na krivini izlaz iz Stare Pazove ka Indjiji 100 metara... više

3.500€ (0 €/m²)

  • 5800m²

Inđija, Beška, Kneza Miloša, 4.0, 120m2, 72100EUR

Inđija

Agencijski ID: 126314, 20a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

72.100€ (600 €/m²)

  • 120m²

Parcela u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

*plac nije uz put više

13.500€ (7 €/m²)

  • 1884m²