Za upit dgkanal in rs pronađeno 8408 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 320000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat.... više

320.000€ (3 404 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1/9 spratova

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 6, 14 ari ID#1620

Rupčine, Čukarica, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište - naselje Višnjak, površina14625 m

Višnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, dve parcele u naselju Višnjak, u Kragujevacu, ukupne površine 14625 m2, od čega je jedna parcela površine 4844 m2, koja je... više

292.500€ (20 €/m²)

  • 14625m²

Rakovica, Miljakovac, Avrama Levića, Zemljište, 986ari, 105000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima.... više

105.000€ (106 €/m²)

  • 986m²

Vračar, Centar, Kralja Milana, 2.0, 50m2, 247000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više

247.000€ (4 940 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 72,41 m², severne i istočne orijentacije. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog... više

178.200€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Srednjokrajska, Kuća, 251m2, 260000 EUR

Barajevo, Beograd

Kuća 251 + 102 pomoćna zgrada, na 45 ari placa. 8 soba, 2 kupatila, 2 kuhinje, letnja kuhinja, kotlarica, podrum, 2 pomoćna ekonomska objekta,... više

260.000€ (1 035 €/m²)

  • 251m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Plac na Gružanskom jezeru - 29 ari Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 29 ari 89700 eura. Plac se nalazi na drugom rukavcu do samog jezera. Položaj placa je takav da... više

89.700€ (30 €/m²)

  • 2900m²

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat