Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

100.000€ (1 587 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Plac u Kragujevcu, Male Pčelice, 4072 m2

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 4072 m2. Četiri parcele, koje čine celinu, su poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

60.000€ (14 €/m²)

  • 4072m²

U ponudi zemljište u Brzanu, opština Batočina

Brzan, Batočina, Batočina

Na prodaju tri vezane parcele ukupne površine 4 hektara i 10 ari u Brzanu. Parcele su oivičene putem, tako da je prilaznost dobra. Dve parcele... više

14.500€ (0 €/m²)

  • 41004m²

Na prodaju plac- Beloševac

Beloševac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom... više

13.500€ (6 €/m²)

  • 2019m²

Vikend kuća, naselje Đuriselo - 45 m2 stambeni i 45 m2 podrumski deo, plac 18

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više

38.200€ (848 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Lokal u stambeno poslovnoj zgradi, pogodan za razne delatnosti

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Jedinstvena ponuda, na prodaju stambeno poslovni prostor u širem centru Kragujevca, spratnosti Po+Pr+4. Objekat je moderno projektovan i gradjen... više

582.000€ (3 000 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/6 spratova

Poljoprivredno zemljište u Kragujevcu, 5331 m2 - naselje Jovanovac

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Jovanovac, u Kragujevcu, površine je 5331 m2 (njiva 3.klase). Do parcele trenutno nema izgrađen... više

7.000€ (1 €/m²)

  • 5331m²

Plac u Vinogradima 25 ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak... više

100.000€ (40 €/m²)

  • 2465m²

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla, 3.0, 65m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji... više

160.000€ (2 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 4.sprat