Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera NOVI SAD, 85000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Srbobran, Centar, , 630a, 290000EUR

Centar, Srbobran

Agencijski ID: 78044, vocnjak. Prodajem vocnjake leske i oraha u Srbobranu, ukupne povrsine 6,3 ha. Udaljeni su oko 2 km od naseljenog mesta... više

290.000€ (4 €/m²)

  • 63000m²

Apartman 34 m², V sprat, Zlatibor – (OPREMLJEN) - 73.000€

Centar, Zlatibor

Na prodaju komplet opremljen apartman površine 34 m², koji se nalazi na petom spratu pružajući vam mogućnost za mir, odmor i prelep pogled na... više

73.000€ (2 147 €/m²)

  • 34m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101539 CENA 360.000e +3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN porodičan četvorosoban stan na Salajci. Zgrada... više

360.000€ (3 564 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Cankareva, 2.0, 46m2, 126000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127837, II/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao i dvorisno orijentisan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u Cankarevoj... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari.

Igalo, Herceg Novi

Lux kuća, Igalo-Herceg Novi, Skojevska, 346m2, 3.5 ari, S+P+ 2 sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu Igala, na šetalištu, okružena zelenilom.... više

1.390.000€ (4 017 €/m²)

  • 346m²
  • .sprat

Plac za gradnju, industrijska zona, Milka Protić, 58 hektara

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više

3.776.000€ (64 €/m²)

  • 58093m²

Voždovac, Ripanj, , 30a, 65000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 83591, uknjizen, njiva. Plac njiva 4 klase,vrsta zemljista u gradjevinskom podrucju,vlasnik 1/1 uknjizeno,,Pripada Opstina Vozdovac,Ripanj,Nalazi... više

65.000€ (21 €/m²)

  • 3000m²

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

Haganj Opcina Gradec

Haganj, Gradec, Vrbovec

PRODAJE SE KUCA ‹ HAGANJ Okolica ZAGREB (46km) VRBOVEC(12km) KRIŽEVCI (20km) IVANIĆ GRAD (22km) Savrsen dom za obitelj koja trazi mir, prostor... više

83.000€ (721 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje