Za upit dgkanal in rs pronađeno 8416 oglasa

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Badnjevcu 1.97 ha

Badnjevac, Batočina, Batočina

Na prodaju zemljiste u Badnjevcu od 1.97 ha. Nalazi se na 200 m od asfaltnog puta i na manje od 1 km od kružnog toka u Žirovnici. Vlasnik 1/1.... više

80.000€ (4 €/m²)

  • 19760m²

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001009

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija... više

270.380€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001010

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih... više

403.760€ (3 605 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 112m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 151m2, 215000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131311, 14a, prizemna, klima, terasa, uknjizen, parking. SREMSKA KAMENICA 151 m2, montazna kuca, 4,0 - sobna. Uknjizena. Plac... više

215.000€ (1 423 €/m²)

  • 151m²

CENTAR, 3.0, SPEKTAKULARAN POGLED

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u srcu grada, na perfektnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Ulice kneza Mihaila, Terazija i Trga Republike. Kompaktan... više

329.000€ (5 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 9.sprat

Kuća u Deču, opština Pećinci

Deč, Pećinci

Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) površine 312m2... više

185.000€ (592 €/m²)

  • Garsonjera
  • 312m²

Kuća sa tri odvojene stambene jedinice.

Tabane, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća u gradu, sa čak tri odvojene stambene jedinice, savršena za veću porodicu. Ozakonjena,PVC stolarija,grejanje... više

150.000€ (473 €/m²)

  • 317m²
  • .sprat

Sremčica, nov stan 71m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 71m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

124.000€ (1 746 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • vp/2 spratova

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 218m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 4.0, 218m2 (terasa 54m2), 15/25, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzan stan u jednoj od... više

1.600.000€ (7 339 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 15/25 spratova

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat