Za upit dgkanal in rs pronađeno 8416 oglasa

Jednoiposoban stan 44 m2, III sprat, Dudovi, Obrenovac - 81.400€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.0, 46m2, 138000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke Banje

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom... više

250.000€ (1 329 €/m²)

  • 188m²
  • .sprat

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli

Palilula, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2.... više

67.000€ (1 763 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Voždovac, Ustanička, Ustanička, 2.0, 62m2, 160000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109446, IV/V, klima. Prodaje se poslovni prostor u TC Kosum, koji moze biti prilagodjen i za stambenu namenu. Nalazi se na cetvrtom... više

160.000€ (2 580 €/m²)

  • 62m²
  • 4/5 spratova

Barajevo, Barajevo, Milosava Ivkovića, Zemljište, 5100ari, 35000 EUR

Barajevo, Beograd

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog... više

35.000€ (6 €/m²)

  • 5100m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Fantastičan, 4.0, Vračar

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan... više

380.000€ (3 486 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 4.0, 175m2, 400000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više

400.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 92.09 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po... više

222.860€ (2 422 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova