Za upit dgkanal in rs pronađeno 8415 oglasa

Građevinski plac 17 ari, Obrenovac, Barič – 50.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 17 ari u Bariču, opština Obrenovac. Dimenzije placa su približno 42 x 41 metar. • Plac se nalazi na mirnom... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac za gradnju, industrijska zona Sever, kod Aerodroma 5368m2

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Sever, kod Aerodroma, blizu Autoputa. Do placa vodi lokalna... više

250.000€ (46 €/m²)

  • 5368m²

Tripleks u užem centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više

160.000€ (1 481 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • vp/3 spratova

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 555000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire... više

555.000€ (3 000 €/m²)

  • 5 soba
  • 185m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Severni bulevar, Supilova, 5.0, 196m2, 399500 EUR

Severni Bulevar, Beograd

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više

399.500€ (2 038 €/m²)

  • 5 soba
  • 196m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.210€ (1 939 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/5 spratova

Plac u Goločelu, kod Kragujevca - površina 5932 m2, poljoprivredno zemljište

Goločelo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Goloćelo, kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište, ali postoji mogućnost prenamene i dozvoljena je izgradnja. Blizina... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 5932m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 357m2, 275

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122093, NPR/, klima, uknjizen, magacin. Magacinski prostor se sastoji iz 3 povezane prostorije (skica u prilogu). Ima centralno... više

275.000€ (770 €/m²)

  • 357m²

Plac 58 ari, Obrenovac, Barič - 58 000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskom reonu u Bariču. Smešten je na lepom i mirnom mestu sa blagim nagibom. Prilaz je sa asfaltnog... više

58.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Rači -231 ar

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali... više

47.600€ (2 €/m²)

  • 23100m²