Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više
85.500€ (1 357 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
Prodaje se odlično pozicioniran plac ukupne površine 2.500 m² na Širinama iznad Alibegovca, u atraktivnom delu Sremske Kamenice nadomak Novog... više
200.000€ 0 €/m²)
Rupčine, Čukarica, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više
90.000€ 0 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više
135.055€ (2 369 €/m²)
Žarkovo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi... više
235.000€ (2 797 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju nezavrsena kuća – Pr+1 u Grabovcu bruto gradjevinske povšine 107.88m2 na placu od 37.40ari. Kuća se sastoji iz dve etaže,koje... više
40.000€ (370 €/m²)
Goločelo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju plac u naselju Goloćelo, kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište, ali postoji mogućnost prenamene i dozvoljena je izgradnja. Blizina... više
9.000€ (1 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više
127.500€ (2 500 €/m²)
Petrovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju parcela u Petrovcu od 2300m2 . Nalazi se na potesu Bozman,vodi se kao poljoprivredno zemljište, livada 4 klase.Put vodi do samog... više
20.000€ (8 €/m²)
Batočina, Batočina, Batočina
Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali... više
47.600€ (2 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više
130.000€ (2 826 €/m²)
Gabrovac, Palilula, Niš
Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 747 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više
18.200€ (24 €/m²)