Za upit dgkanal in rs pronađeno 8403 oglasa

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Odlična ponuda, kuća 62m2, u prirodnom okruženju, Berčinac

Berčinac, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske... više

28.000€ (341 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Voždovac, Autokomanda - Mitropolita Stratimirovića 101m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između... više

338.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju plac - Poskurički put

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 12,29 ari na Poskuričkom putu, pored samog asfalta. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu, a ima i... više

50.000€ (40 €/m²)

  • 1229m²

Plac u Kragujevcu, 90,02 ara

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, koji se nalazi na putu za Jovanovac, površine 90,02 ara. Izvršena je prenamena zemljišta, a blizina grada i saobraćajnica... više

560.000€ (62 €/m²)

  • 9000m²

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 5.5 ari, Barič, Obrenovac - 11.500€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 5.5 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 43 ara, Barič, Obrenovac - 73.100€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 43 ara, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

73.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 37.56 m², PR, Zlatibor - 65.730€ + PDV

Zlatibor

Zadovoljstvo nam je da smo u mogućnosti ponuditi Vam jednoiposoban stan, površine 37.56m² koji se nalazi u prizemlju predivnog stambenog kompleksa,... više

65.730€ (1 776 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Prodaje se porodična kuća u Sremskim Karlovcima

Dudara, Sremski Karlovci

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija... više

210.000€ (1 050 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 5.0, 175m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129221, III/IV, lift. Prodaja LIMAN 5, fantasican *PENTHOUSE BEZ KOSINA LUX LUX* 175,03 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Cena: DOGOVOR.... više

1€ (0 €/m²)

  • 5 soba
  • 175m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 217500€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaja 1102420 - Cena 217.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se komforan trosoban stan površine 75 m² na odličnoj lokaciji na... više

217.500€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/10 spratova

Parcela za gradnju 460 m2 - Čanj, na 400 m od mora, Mišići, dozvoljena gradn

Bar, Bar, Bar

Na prodaju parcela površine 460 m2, dozvoljena gradnja 300 m2, sa direktim izlazom na ulicu, koja je asfiltirana. Mogućnost svih priključaka,... više

148.000€ (321 €/m²)

  • 460m²