Zmič, Ćuprija
Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više
7.000€ 0 €/m²)
Slavija, Ćuprija
Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više
60.000€ (566 €/m²)
Novo naselje, Ćuprija
Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više
220.000€ (1 100 €/m²)
Viša Medicinska škola, Ćuprija
PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više
85.000€ (366 €/m²)
Bolnica, Ćuprija
Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više
70.000€ (546 €/m²)
Škola 13.Oktobar, Ćuprija
Prodajemo prostran i svetao stan površine 93 m² u Ćupriji. Stan je kompletno renoviran i opremljen modernim nameštajem i uređajima, spreman... više
76.000€ (817 €/m²)
Dom zdravlja, Ćuprija
Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više
65.000€ (433 €/m²)
Dom zdravlja, Ćuprija
Tražite dom u mirnom, a opet praktičnom delu grada? Imamo pravu priliku za vas! Na prodaju je kuća površine 62m², smeštena na prostranom placu... više
82.500€ (841 €/m²)
Tonja, Ćuprija
U ponudi je vikendica površine 44 m², smeštena na placu od 15.62 ara, u mirnom i prirodnom okruženju, na svega oko 150 metara od reke Velike... više
13.500€ (306 €/m²)
Centar, Ćuprija
Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više
57.000€ (695 €/m²)
Novo naselje, Ćuprija
Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više
180.000€ (600 €/m²)
Supska, Okolina, Ćuprija
Prodaje se poljoprivredno zemljište u Supskoj, površine 114a. više
6.200€ 0 €/m²)