Za upit Cuprija okolina pronađeno 170 oglasa

Na prodaju plac 21 ar – Ćuprija, naselje Ada

Ada, Ćuprija

Prodaje se plac površine 21 ar, smešten u mirnom i lepom delu Ćuprije, u naselju Ada. Do parcele se stiže automobilom putem koji je delom makadamski,... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na odličnoj lokaciji u Ćupriji!

Moravski park, Ćuprija

Prodajemo plac na odličnoj lokaciji u Ćupriji pored poznatog bazena. Odlična lokacija u blizini reke! Priključci za struju i vodu su odmah... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pravilnog oblika na glavnom putu Ćuprija-Supska

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju plac površine 28.05 ari koji se nalazi uz glavni put Ćuprija–Supska, u samom srcu industrijske zone. Plac je pravilnog oblika, što... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njive

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njive 2. klase u Ćupriji, Tonja. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona: 064/831-20-64... više

9.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju

Moravski park, Ćuprija

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni... više

150.000€ (500 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju tri placa u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju tri placa u Ćupriji (Tonja) ukupne površine 85 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa velikim placem za odmor i uživanje u blizini Morave

Ada, Ćuprija

Ako želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu predstavljamo Vam idealnu kuću. Na 70m udaljenosti... više

65.000€ (590 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u Senju, okolina Ćuprije

Senje, Okolina, Ćuprija

Obradivo poljoprivredno zemljište u Senju površine 48.26 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na sledeće brojeve telefona:... više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Prodajemo odličan stan na doborj lokaciji u novijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini Opštine, Moravskog parka i svih neophodnih sadržaja. Površina... više

65.000€ (1 101 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 59m²
  • 3/3 spratova

Dve nove kuće u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta... više

270.000€ (511 €/m²)

  • 528m²
  • /2 spratova

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju kuća – blizina bolnice, 350m² sa garažom za kamione od 80m²

Bolnica, Ćuprija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i... više

170.000€ (485 €/m²)

  • 350m²
  • 2/3 spratova