Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7501 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Zlatibor, Partizanske vode, , 5.0, 120m2, 185000EUR

Partizanske Vode, Zlatibor

Agencijski ID: 123653, 4a, prizemna, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, vila. LUX A-Frame smart kuca,... više

185.000€ (1 541 €/m²)

  • 120m²

Bačka Palanka, Okolna mesta, Kerekić , 3.0, 247m2, 180000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više

180.000€ (728 €/m²)

  • 247m²

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT!

Bezdan, Okolina, Sombor

UGOSTITELJSKO-POSLOVNI OBJEKAT! Bezdan,glavni put ka Somboru, restoran i poslovni objekti sa tradicijom i prepoznatljivim ambijentom koji je... više

82.500€ (404 €/m²)

  • 204m²
  • .sprat

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274400€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094955 - LUX triplex u izgradnji na Vidovdanskom naselju, 3.5km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja, kupci sami... više

274.400€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

94.000€ (1 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Prodaja dvoiposobnog stana 78m² Liman 4 – odlična lokacija | Prodaja stanov

Liman 4, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Dvoiposoban stan 78m² Liman 4, odlična lokacija U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana u Novom Sadu, površine 78m²,... više

169.950€ (2 178 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Socijalno , 4.0, 88m2, 184000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se lepo sredjen cetverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova