Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7506 oglasa

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 400000€

Kej, Novi Sad

Ugostiteljski lokal 1645 m2+++ Luksuzan ugostiteljski objekat za prodaju u Novom Sadu , agencijska oznaka 8089795 ukupne površine 1645 m2 na... više

400.000€ (242 €/m²)

  • 1650m²

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 198800€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100936 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju duplex stan u Centru, u blizini Futoške pijace, Bulevara,... više

198.800€ (2 581 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 88m2, 421000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127909, V/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja. Luksuzna gradnja. Debljina... više

421.000€ (4 784 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Rakovica - Vidikovački venac, 98m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/6 spratova

RAKOVICA SKOJEVSKO NASELJE 268m2 , 2T , 580000e

Skojevsko Naselje, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

580.000€ (2 164 €/m²)

  • 5 soba
  • 268m²
  • 2.sprat

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C003 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova