Pronađeno 10017 oglasa

Kompletno renoviran lokal

Širi centar, Jagodina

Na dobroj lokaciji, idealno za kladionicu. Aluminijumska spoljna stolarija, ventilacija u lokalu, jedan mokri cvor, kotao na gas. više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • /1 spratova

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA – DVA OBJEKTA NA JEDNOJ PARCELI

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dva objekta, izgrađena na građevinskom zemljištu, idealna za različite poslovne namene (magacin,... više

220.000€ (304 €/m²)

  • 723m²
  • .sprat

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C008 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odličan 4.0 stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se odličan porodični stan 101m2, na 3. spratu od 8, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje... više

240.000€ (2 376 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 50.57 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

122.380€ (2 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Renoviran trosobni stan u centru, II sprat, 103 m2 plus dodatni prostor

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan, sa prostranim sobama, na II spratu kvalitetne zgrade bez lifta i sa malim brojem stanova.... više

237.130€ (2 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan za prodaju Dedinje ID#199472

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više

880.000€ (4 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 309600 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

309.600€ (4 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 381100€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza... više

381.100€ (2 683 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Beljina, kuća 213m2+pomoćna zgrada 120m2, plac 70 ari

Beljina, Barajevo, Beograd

Beljina, prodaje se kuća od 213m2 (prizemlje i sprat) + pomoćna zgrada 120m2 (garaža 2 parking mesta, letnja kuhinja, kotlarnica, prostorija... više

185.000€ (868 €/m²)

  • 213m²
  • .sprat