Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 6934 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 138000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 7/9 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Apartman na Kopaoniku, 28 m2, prizemlje, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više

63.500€ (2 267 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 153890€

Podbara, Novi Sad

CENA je 153 890e + agencijska provizija od 3% i KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM... UKNJIŽEN dvoiposoban stan na Podbari u novijoj kvalitetnoj zgradi... više

153.890€ (2 699 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 5/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101487 CENA 93.000 e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv stan, smešten na odličnoj lokaciji,... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Centar, Novi Sad

CENA 230.000 eura + 3% i kompletnim nameštajem! Luksuz u srcu Novog Sada – potpuno renoviran trosoban stan, spreman za useljenje! TOP lokacija... više

230.000€ (2 948 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 367200€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više

367.200€ (2 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 127000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099278. CENA stana 127.000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju nov stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 208000€

Bulevar, Novi Sad

Porodična nekretnina u maloj ulici koja izlazi na ulicu Novosadskog sajma. Lep raspored. Agencijska oznaka stana 1099704, cena stana je 208.000... više

208.000€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova