Za upit zadnjih 15 dana pronađeno 7046 oglasa

Plac na Gružasnskom jezeru od 5 ari - Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

8.000€ (16 €/m²)

  • 500m²

2.5, Fakultet Zaštite na radu

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak... više

105.000€ (1 693 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Stan 2.5 kod Gradske bolnice 68m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/9 spratova

Seosko domaćinstvo u Gornjem Ljubešu kod Aleksinca

Gornji Ljubeš, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim... više

42.000€ (148 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor, Vožda Karađorđa, 232m2+133m2 podrum

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski poslovni prostor u poslovnoj zgradi na prvom spratu, uknjižene površine 232m2 sa pripadajućim podrumom površine 133m2.... više

417.600€ (1 800 €/m²)

  • 232m²
  • 1/3 spratova

Jabučar naselje, Kragujevac - kuća nove gradnje sa tri spavaće sobe

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Jabučar u Kragujevcu, u mirnoj ulici. Kuća je nove gradnje i površine je 100 m2 plus 25 m2 podruma. Od prostorija... više

149.000€ (1 490 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan 75m2 u samom centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/7 spratova

Plac, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više

17.000€ (28 €/m²)

  • 601m²

Novogradnja,Palilula, 3.0, 72 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan u useljivoj novogradnji, Palilula projektovane površine 72 m2. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

181.700€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat