Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 53000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102428 - Cena 56.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se lep jednosoban polunamešten stan na Novom Naselju. Stan poseduje... više

53.000€ (2 208 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

više

200.000€ (4 166 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 193000€

Telep, Novi Sad

Telep , ČETVOROSOBAN SA PARKINGOM ! Odlična ponuda. Agencijska oznaka stana 1102058, Novi Sad, Telep, CENA 193000 +agencijska provizija 3% .... više

193.000€ (2 353 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju plac za gradnju, 30,57 ari, Branko Bjegović

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, 30,57 ari u naselju Branko Bjegović. Pogodan za gradnju stambenog i poslovnog prostora (komercijalne... više

170.000€ (55 €/m²)

  • 3057m²

Kopaonik-Brzeće, poslovni prostor- lokal u ponudi 54,50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

109.000€ (2 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/3 spratova

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

Na prodaju parcela u Gabrovcu površine 2084m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite... više

3.100€ (1 €/m²)

  • 2084m²

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.11... više

97.050€ (2 064 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova