Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100415 CENA 220.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda.... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Prodaje se stan u Erdogliji od 75m2

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Poslovni Prostor, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više

280.000€ (213 €/m²)

  • 1311m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Planina, Centar, Put za Ledenice, Kuća, 138m2, 130000 EUR

Centar, Tara

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još... više

130.000€ (942 €/m²)

  • 138m²

Zvezdara, Đeram pijaca, Đakovačka , Garaža, 14m2, 25500 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila... više

25.500€ (1 821 €/m²)

  • 14m²

Barajevo, Guncati, Lipovačka, Kuća, 110m2, 100000 EUR

Guncati, Beograd

U predivnoj prirodi, kuća od 110m2 u osnovi i iskoristivih 70m2 u potkrovlju (u sivoj fazi). Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom... više

100.000€ (909 €/m²)

  • 110m²