Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice.... više

1.365.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Voždovac, Kumodraž - Daljska 20 ara

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Niška Banja, Niš, Prva Kutina

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 3662 m2 u Prvoj Kutini. Plac je vlasništvo fizičkog lica,čista svojina 1 kroz 1. Ovo je samo deo naše ponude, ovaj kao i druge... više

126.000€ (34 €/m²)

  • 3662m²

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova

Belgrade Waterfront - BW Aria, 92m2 - luxuriously fully equipped, free storage

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3.5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Plac u Niškoj Banji, 6,5a

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj Banji 6,5 ari. Nalazi se u blizini konjičkog kluba i ima izlaz na glavni put. Mogućnost priključenja na komunalnu infrastrukturu,... više

31.000€ (47 €/m²)

  • 650m²

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju plac, 5776 m2

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u blizini hotela Nais. Ukupna površina placa je 5776m2. Uknjižen kao privatna svojina 1 kroz 1. Za više informacija slobodno... više

89.300€ (15 €/m²)

  • 5776m²