Vojinovo, Sremska Kamenica
Kuća novije gradnje , prazna, šestosobna,neuseljavana +++ Agencijska oznaka kuće 3091472 , Sremska Kamenica, Vojinovo .Oglašavamo prodaju šestosobne... više
319.300€ (1 451 €/m²)
Sremska Kamenica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka - 8089611 Lokal se prodaje se u sirovom stanju, cena je sa PDVom. 150m2. više
280.420€ (1 869 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1065609, Novi Sad, Novo naselje. CENA 129500 sa svim stvarima + ag.provizija 3%. Stan je 37m2, prizemlje, prodaje se... više
125.000€ (3 378 €/m²)
Avijacija, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102505. Cena stana 39.000eu +3% agencijske provizije. Garsonjera uknjižene površine 14m2, tri kvadrata pridodata stanu.... više
39.000€ (2 785 €/m²)
Malošište, Doljevac, Doljevac
Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više
78.000€ (304 €/m²)
Veternik, Novi Sad
KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102526. CENA stana 67.000e sa agencijskom provizijom. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov.... više
67.000€ (1 717 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1102391 - Cena je 132 800e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se dvosoban stan na Telepu. Stan se nalazi u kvalitetnoj,... više
132.800€ (3 161 €/m²)
AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102216 CENA 136.800e + 3% agencijska provizija. Prodaje se manji trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini... više
136.800€ (2 400 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici.... više
310.000€ (3 131 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više
80.000€ (3 333 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Petosobna nekretnina, Nova Detelinara, Sajam. Cena stana 200.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1065203. Nekretnina na... više
200.000€ (1 666 €/m²)
Kej, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102031. CENA stana 460 000e + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Kej na lokaciji koja je dragulj našeg grada, u ponudi dvostrano... više
460.000€ (2 569 €/m²)