Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

41.440€ (1 801 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Prodaje se plac na samo 2km od grada

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 24.69a . Plac je u gradsko građevinsko zemljište i pored placa postoje priključći . Nazovite nas i zakažite razgledanje.... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vikendica u centralnom delu sela Voljavče na 3 km od centra Jagodine

Voljavče, Okolina, Jagodina

Ova vikendica, površine 19m2, nalazi se u selu Voljavče na samo 3km od jagodine. Potrebno je ulaganje ali je zato cena i više nego povoljna.... više

10.000€ (526 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju

Lovci, Okolina, Jagodina

Velika parcela koju možete kupiti kako za izgradnju kuće tako i za poslovni prostor više

64.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lepa parcela u centru sela

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Njiva u gradjevinskom području, smeštena u centru sela. Moguć prilaz autom. više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4513m²

Odličan plac za gradnju

Ribare, Okolina, Jagodina

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom više

27.000€ (7 €/m²)

  • 3707m²

Poslovni prostor/Pivara

Pivara, Jagodina

* Prizemlje 50m2 + podrum 30m2 više

58.000€ (725 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Kuća u širem centru grada

Širi centar, Jagodina

Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata,... više

250.000€ (925 €/m²)

  • 270m²
  • 1/1 spratova

SURCIN PETROVČIĆ 500m2 , 22500e

PetrovČiĆ, Surcin, Beograd

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE više

22.500€ (45 €/m²)

  • 500m²

Suma na prodaju u Resniku, 14 ari

Kragujevac

Na prodaju šuma površine 14 ari u Resniku, Kragujevac. Ova parcela predstavlja dobru priliku za kupovinu zemljišta u mirnom prirodnom okruženju.... više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²