Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Surčin - Aerodromski put, 85.99a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Aerodromski put građevinsko zemljište, 85.99a Prodaje se zemljište u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla u Surčinu.... više

258.000€ (30 €/m²)

  • 8599m²

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju plac

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji! Za više informacija, kontaktirajte naše agente: 064/8 312 082 064/8 312 064 065/8 470 477 035/8 470... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parking mesto u zatvorenoj garaži – centar Ćuprije

Centar, Ćuprija

Na prodaju je parking mesto površine 18 m² u zatvorenoj garaži u samom centru Ćuprije. Garaža je obezbeđena, suva i uredna, sa lakim pristupom... više

8.000€ (444 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Na prodaju livada(plac) nadomak Krivog Vira

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

U neposrednoj blizini magistralnog puta i sela Krivi Vir prodajemo parcelu od 48.69 a više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela veće površine na brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Odličana parcela u građevinskoj zoni, u blizini petlje za Industrijsku zonu. P- 2354m2 Struja, voda: da/ 40m direktnog izlaza na put Cena:... više

153.100€ (65 €/m²)

  • 2354m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje... više

87.500€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Njiva i šuma

Ribnik, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište 74,78 ari,njiva 5 klase i šumsko zemljište 13 ari ,šuma 5 klase. više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Kupusara

Kupusara, Jagodina

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine više

27.000€ (6 €/m²)

  • 4500m²

Odličan plac za gradnju/Širi centar

Širi centar, Jagodina

Jedinstven plac za gradnju. Siri centar, moguc svaki dogovor. više

108.000€ (60 €/m²)

  • 1800m²

Plac u blizini autoputa

Industrijska zona, Jagodina

Može kompezacija za stan više

27.600€ 0 €/m²)

  • 0m²