Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Poslovni prostor na prodaju

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor od 22,77m2 u širem centru Ćuprije. više

13.500€ (613 €/m²)

  • 22m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. više

25.000€ (462 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 349600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101671 CENA 349.600e sa PDV-om + agencijska provizija od 3%. Duplex stan u zaleđu Bulevara Patrijarha Pavla, u izgradnji.... više

349.600€ (2 300 €/m²)

  • 5 soba
  • 152m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan SREMSKA KAMENICA, 152950€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093721 Cena sa PDV-om. Dvosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

152.950€ (3 398 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 183590€

Popovica, Sremska Kamenica

više

183.590€ (2 039 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Plac 10, 90 ari, izlazi na dve ulice sa starijim objektima

Dankovo, Paraćin

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani.... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Ekskluzivan salonski četverosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

NA PRODAJU – EKSKLUZIVAN SALONSKI ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se izuzetan salonski četvorosoban stan u samom centru grada, smešten... više

200.000€ (1 492 €/m²)

  • soba
  • 134m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA LOKALA NOVI SAD A – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – PRIZEMLJE I GALERI

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA LOKALA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU U ponudi je prodaja u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu.... više

1.500€ (2 €/m²)

  • 561m²
  • 3.sprat

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Barajevo - Glumčevo brdo, plac 70.92a

Glumčevo brdo, Barajevo, Beograd

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²