Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaje se garaza u novogradnji

Marger, Medijana, Niš

više

18.000€ (1 636 €/m²)

  • 11m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u Žabaru-Crvenica

Žabare, Paraćin

Prodajemo poljoprivredno zemljište u Crvenici-Žabare, blizu glavnog puta. Njiva 1. klase, površine 29,67 ari. Za približnije informacije... više

17.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor/lokal u Centru

Centar, Jagodina

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! više

40.000€ (1 250 €/m²)

  • 32m²
  • .sprat

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 3009ari, 170000 EUR

Dobanovci, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih... više

170.000€ (56 €/m²)

  • 3009m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Plac sa velikim potencijalom za budućnost – idealna investicija!

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju građevinsko zemljište na lokaciji koja je u fazi razvoja i ima plan za formiranje modernog, manjeg prigradskog naselja. Ova pozicija... više

25.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 102m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 102m2 (terasa), 1/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni... više

274.380€ (2 690 €/m²)

  • 102m²
  • 1/7 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

103.422€ (1 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

105.468€ (1 335 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/5 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

63.720€ (1 355 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/5 spratova