Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Plac na prodaju

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se plac na Štipljanskom putu površine 10,53a. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju u Trnavi

Trnava, Jagodina

Prodaje se plac površine 4,61a u Trnavi. više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Panjevački Rit, Jagodina

Prodaje se plac površine 120 ari. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljiste u gradjevinskom području

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju zemljište u gradjevinskom području u Jagodini na Sarinoj Medji. više

36.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 10 ari u selu Voljavče. više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju veliki plac

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 77 ari. više

100.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Širi centar, Ćuprija

Prodaje se lokal u centru Ćuprije. više

13.000€ (590 €/m²)

  • 22m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Na prodaju poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 85m2. više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Poslovni prostor

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor u dva nivoa, površine 54,8 kvadrata. više

25.000€ (462 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 349600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101671 CENA 349.600e sa PDV-om + agencijska provizija od 3%. Duplex stan u zaleđu Bulevara Patrijarha Pavla, u izgradnji.... više

349.600€ (2 300 €/m²)

  • 5 soba
  • 152m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 183590€

Popovica, Sremska Kamenica

više

183.590€ (2 039 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo - Glumčevo brdo, plac 70.92a

Glumčevo brdo, Barajevo, Beograd

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²