Na prodaju nova kuća 10 km od grada – legalizovana, useljiva i odmah dostupn

, Šantarovac, Okolina, Jagodina, Srbija

180.000€

664 €/m²

Tip

Kuća

Površina

271 m²

Struktura

Grejanje

Gas

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
Cena
180.000€
Površina
271 m² (664 €/m²)
Površina placa
20
Sprat
Grejanje
Gas
Garaža
Da
Nameštenost
Prazan
Uknjižen
Da
Ažuriran
01.09.2025
ID
1421297

Opis

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat je legalizovan, uredne dokumentacije i spreman za useljenje.

Kuća se sastoji od prizemlja i podruma. Grejanje je na gas (sopstveni kotao), a raspored prostorija je funkcionalan i pogodan za veću porodicu. U kući se nalaze četiri spavaće sobe, jedna master soba sa sopstvenim kupatilom i svojim ulazom, prostran dnevni boravak, kao i ostale neophodne prostorije za komforno stanovanje.

Na uređenom i ograđenom placu, površine 20a nalaze se i dva pomoćna objekta:

Pomoćni objekat od 100 m² sa dve garaže sa rolo vratima, letnjom kuhinjom, ostavom i toaletom – idealan za više namena.

Drugi pomoćni objekat od 30 m² koji je ranije korišćen za živinu.

Dvorište je ograđeno, pruža privatnost i mir, što ovu nekretninu čini savršenim mestom za život van gradske gužve, ali i na dohvat svih bitnih sadržaja.

Za više informacija i dogovor oko razgledanja, slobodno nas kontaktirajte.

Ova ponuda je za sve one koji zaiste žele mir u prirodnom okruženju.

U cenu je uključen i deo nameštaja.

064/8-312... Prikaži broj
035/8-222... Prikaži broj
065/8-222... Prikaži broj

Kontakt info

Heroldo Nekretnine
Reg. posrednika br.
022
Adresa
Jagodina, K.Milice 74
Telefon
035/8222... Prikaži broj (08-19h, sub.09-15h)

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine