Garsonjera, Beograd - Kanarevo Brdo | Prodaja · 23m² · 53.000€
Kanarevo Brdo , Kanarevo Brdo, Rakovica, Beograd, Srbija
53.000€
2 304 €/m²
RAKOVICA KANAREVO BRDO 23m2 , 53000e
Tip
Stan
Površina
23 m²
- Cena
- 53.000€
- Površina
- 23 m² (2 304 €/m²)
- Sprat
- 3
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 1496202
Opis
Uknjizen 3/4 KANAREVO BRDO
Kontakt info
- Agencija
-
VIN TIM PROFESIOAL
- Reg. posrednika br.
- 332
- Kontakt osoba
- Vin Tim
- Telefon 1
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/ 406-... Prikaži broj
- Adresa
- Cara Dušana br.27
- Stari grad
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
+RAKOVICA VN 3858
- 50.000€ 21 m2
Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR
- 60.000€ 30 m2
Rakovica, jednoiposoban stan 30m2
- 62.000€ 30 m2
Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR
- 72.000€ 30 m2
Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 2.0, 39m2, 75000EUR
- 75.000€ 39 m2
Rakovica, Kneževac, Slavka Rodica , 1.5, 46m2, 75000EUR
- 75.000€ 46 m2
Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR
- 82.000€ 30 m2
- rakovica sf 2545
- 88.000€ 40 m2