Dvosoban stan, Beograd - Blok 28 | Prodaja · 58m² · 203.000€
Bulevar Milutina Milankovića , Blok 28, Novi Beograd, Beograd, Srbija
203.000€
3 500 €/m²
Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, 2.0, 58m2, 12/16
Tip
Stan
Površina
58 m²
Struktura
2
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cena
- 203.000€
- Površina
- 58 m² (3 500 €/m²)
- Sprat
- 11
- Ukup. spratova
- 16
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 1496186
Opis
Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim grejanjem. Svuda u stanu postavljena PVC stolarija, i zamenjena ulazna vrata. Poseduje pripadajući podrum. Južno je orijentisan i izrazito svetao. U neposrednoj blizini, škole, vrtića, velikog broja prodavnica i novih linija gradskog prevoza.
AGENCIJSKA PROVIZIJA 2%
Kontakt Miloš Marčetić
063/440... Prikaži broj
licenca br 2284
www.princenekretnine.com
Kontakt info
- Agencija
-
PRINCE PLUS MD DOO
- Reg. posrednika br.
- 072
- Kontakt osoba
- Miloš
- Mobilni telefon
- 063/440... Prikaži broj
- Adresa
- Krunska 41
- Vračar
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
IZVANREDAN STUDIO - BW ALEGRA
- 192.888€ 35 m2
PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA
- 195.000€ 27 m2
Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 27m2
- 195.000€ 27 m2
SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e
- 195.000€ 27 m2
NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e
- 189.000€ 55 m2
Fontana, Narodnih heroja, 2.0, 53(56)m2, 1/8
- 198.000€ 53 m2
Novi Beograd, Blok 38 - Narodnih heroja, 65m2
- 199.000€ 65 m2
blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5700
- 199.000€ 64 m2
Novi Beograd, Blok 61 - Dušana Vukasovića, 49m2
- 185.000€ 49 m2