Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1809 oglasa

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5689

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 85m2, 260000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125280, III/III, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa, 87m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv!... više

261.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA KLUZ 90m2 , T , 263000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah... više

263.000€ (2 922 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Odlican, renoviran 4.0 stan sa terasom od 26m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada... više

264.000€ (3 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • vp/6 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat