Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1816 oglasa

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 91m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 91m2, PR/2, grejanje na struju, internet, ktv, podrum Mala i mirna Šantićeva ulica nalazi se na teritoriji opštine Stari grad, u kraju... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

STARI GRAD DORCOL 91m2 , 377000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Santiceva, 4.0, 91 m2, bez terase, PR od II sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, odmah useljiv,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva, 91m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • vp/2 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Fantastičan, 4.0, Vračar

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan... više

380.000€ (3 486 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Obilićev venac, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova