Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1815 oglasa

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Zemun, Gornji Grad, Banatska, 4.0, 134m2, 335000 EUR

Gornji Grad, Beograd

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako... više

335.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5.sprat

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

LUKSUZNA NEKRETNINA SA PRIVATNIM DVORISTEM - BW KINGS PARK RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo ekskluzivan stan sa dvoristem u okviru kompleksa Beograd na vodi. Nekretnina se nalazi u zgradi BW Kings Park Residences - pozicionirana... više

335.888€ (4 798 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

336.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 132m2 , 2T , 338000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata,... više

338.000€ (2 560 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2.sprat

Voždovac, Autokomanda - Mitropolita Stratimirovića 101m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između... više

338.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Savada, Uroša Martinovića, 3.0, 72m2, 338400 EUR

Savada, Beograd

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više

338.400€ (4 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/7 spratova

Vračar – Anastasa Jovanovića 96kvm + 4T ID#26744

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

U mirnom delu opštine Vračar nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan, troiposoban po strukturi, prostran, jugoistočno orijentisan. Vojna... više

339.000€ (3 531 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 5/5 spratova