Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1810 oglasa

VRACAR KALENIC 68m2 , L , 299000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Molerova, 3.0, 68 m2 sa lodjom, III od IV sprata, cg, tel, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon,... više

299.000€ (4 397 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, 3.0, 133m2, 299000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Komforan, potpuno namešten stan u potkrovlju, lux sređen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa soptvenim kupatilom, dodatno kupatilo,... više

299.000€ (2 248 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Sanska , 4.0, 88m2, 299000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjizen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan cetvorosoban stan, odlicno... više

299.000€ (3 397 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

- vodzovac sf 2577

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno.... više

300.000€ (3 614 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • .sprat

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova