Za upit placevi Beograd pronađeno 643 oglasa

Surčin, Radiofar, Vasilija Ostroškog, Zemljište, 930ari, 140000 EUR

Radiofar, Beograd

Građevinske parcele od 4,9 ara do 9,3 ari, formirane prema urbanističkom planu naselja Radiofar. Informacija o lokaciji. GREJANJE - CG, sprat... više

140.000€ (150 €/m²)

  • 930m²

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

Lazarevac, Stepojevac, 7. oktobra, 109a, 145000EUR

Stepojevac, Beograd

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od... više

145.000€ (13 €/m²)

  • 10900m²

Čukarica, Vodovodska, Vodovodska, Zemljište, 2000ari, 270000 EUR

Vodovodska, Beograd

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo,... više

270.000€ (135 €/m²)

  • 2000m²

Čukarica, Železnik, Avalska, Zemljište, 6300ari, 650000 EUR

Železnik, Beograd

Parcela na ulasku u Železnik sa Ibarske magistrale, prvi red, uz put 130m i 50m u dubinu placa. U neposrednoj blizini petlja kod Orlovače. Uradjena... više

650.000€ (103 €/m²)

  • 6300m²

Čukarica, Velika Moštanica, 1. maja, 4a, 14500EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija... više

14.500€ (36 €/m²)

  • 400m²

Čukarica, Makiš, Obrenovački put, Zemljište, 5600ari, 140000 EUR

Makiš, Beograd

Odlična parcela, građevinsko zemljište, odmah uz Obrenovački put sa desne strane (smer ka Obrenovcu) pre skretanja za Železnik. Pogodan za proizvodne... više

140.000€ (25 €/m²)

  • 5600m²

Surčin, Petrovčić, Surčinski put, Zemljište, 59000ari, 324500 EUR

Petrovčić, Beograd

Odlična parcela u građevinskoj zoni, oivičena sa dva asfaltirana puta., 10ak km od auto puta, nadomak Šimanovaca, na putu Petrovčić - Karlovčić.... više

324.500€ (5 €/m²)

  • 59000m²

Surčin, Dobanovci, Lovačka, Zemljište, 998ari, 99800 EUR

Dobanovci, Beograd

Zemljište u građevinskom području, pogodno za porodičnu gradnju. Uz ovu, odmah pored, jos jedna parcela od 9 ari. Mogućnost formiranja jedne... više

99.800€ (100 €/m²)

  • 998m²

Građevinsko zemljište 65 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 67.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više

67.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Kneževac, Ćupričin potok, 77a, 539000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 101069, struja, uknjizen. Plac se prodaje u celini. Nalazi se u blizini vile Vertigo. Poseduje informaciju o lokaciji. Vise informacija... više

539.000€ (70 €/m²)

  • 7700m²

Čukarica, Rušanj, Ibarska magistrala, 87a, 430500EUR

Rušanj, Beograd

Agencijski ID: 67871, uknjizen, plac. Prodaje se plac 63x140 u Rusnju. Vlasnistvo 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

430.500€ (49 €/m²)

  • 8700m²