Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opseg cena od 0 do 10000

Pronađeno 9 oglasa

Prodaje se kuca u Vrdniku

Irig

Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 0616605373 više

1€ (0 €/m²)

  • 360m²

Starija kuća u centru sela Vojska

Okolina, Svilajnac

Starija kuća u centru sela blizu ambulante. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,špajza i kupatila. Struja je... više

10.000€ (172 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Plac 7 ari na prodaju, sa započetim objektom 64m2 – širi centar Batočine

Širi centar, Batočina

Prodaje se plac površine 7 ari u širem centru Batočine, sa uknjiženim započetim objektom od 64 m². Plac predstavlja dobru priliku za one koji... više

9.500€ (148 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Rtanj – Jablanica 27kvm + 54a 46kvm ID#23632

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više

10.000€ (370 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj, Bačevica – 70kvm + 6ari + 1,2ari ID#20615

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Strugara – stara kuća uknjižena kao porodična stambena zgrada od 70m2 na 6 ari građevinskog zemljišta. Koristila se kao strugara u ispravnom... više

4.500€ (64 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Bačevica 72kvm + 7a 24kvm ID#19915

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća od 72m2 na ulazu u selo Bačevica, opština Boljevac, sa pomoćnom zgradom 74m2 + 53 + 25m2, sa vodom strujom i bunarom na 7a... više

9.000€ (125 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje