Prodaja, vrsta nekretnine kuca, mesto paracin, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 32 oglasa

Starija kuća(vertikala)za renoviranje blizu centra grada

Centar, Paraćin

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim... više

52.000€ (477 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Renovirana kuća u Popovcu na lepoj lokaciji

Popovac, Okolina, Paraćin

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa... više

40.000€ (444 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju

Paraćin

Na prodaju prizemna kuća starije gradnje na svega 5 minuta hoda od samog centra grada više

60.000€ (612 €/m²)

  • 98m²
  • .sprat

Kuća-novogradnja

Centar, Paraćin

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. više

145.000€ (630 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Na prodaju kuća-hitno

Striža, Okolina, Paraćin

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene više

18.000€ (90 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Na prodaju nezavršena kuća

Gloždak, Paraćin

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! više

40.000€ (240 €/m²)

  • 166m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Započet objekat u Zmiču

Zmič, Paraćin

Prodajemo započet objekat u Zmiču (u osnovi 45m2 ) sa većim placem od 12.16a. Objekat je u sivoj fazi sa izgrađenim temeljima, krovom i međuspratnom... više

27.000€ (300 €/m²)

  • 90m²
  • .sprat

Plac na izuzetnoj lokaciji sa upisanim objektom

Paraćin

Moguća izgradnja stambeno poslovnog objekta u atraktivnom delu grada – na samo nekoliko minuta hoda od centra! Idealan je kako za porodično... više

90.000€ (957 €/m²)

  • 94m²
  • .sprat

Karadjordjevo brdo-kuća bez ulaganja

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo kuću na Karadjordjevom brdu sa pogledom na grad ,potpuno ogradjenog dvorišta i placem pravougaonog oblika.Na samom placu pored kuće... više

85.000€ (720 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Da li želite da uživate u prirodi, čistom vazduhu i divnom pogledu u svakom slobodnom danu? Ukoliko je to Vaša želja predstavljamo Vam idealnu... više

140.000€ (1 320 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Kuća na Petlovcu

Petlovac, Paraćin

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće više

40.000€ (336 €/m²)

  • 119m²
  • 1/2 spratova

Započet objekat u mirnoj ulici u Gloždaku

Gloždak, Paraćin

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine... više

50.000€ (625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/2 spratova

Nova kuća bez ulaganja na Karđorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje... više

110.000€ (1 145 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje/1 spratova