Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9981 oglasa

Malošište, Magacin,

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poslovno-ekonomski objekat u Malošištu, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,hala,farma isl).... više

35.000€ (84 €/m²)

  • 412m²
  • Prizemlje

Novogradnja 3.5, 76.3 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 76.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom... više

144.970€ (1 907 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

-Na prodaju poslovni prostor od 82 m² u novijoj zgradi, sa mogućnošću preur

Centar, Ćuprija

Prodajemo poslovni prostor u novoj zgradi, površine 82 m², smešten u suterenskom delu objekta. Ovaj prostor ima veliki potencijal i može se... više

57.000€ (695 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • Suteren/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, trosoban, III sprat, 72 m2 plus 70 m2 te

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim... više

243.200€ (3 377 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 3/4 spratova

Plac 10 ari, Obrenovac, Barič – 10 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 9,98 ari u Bariču. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 60 x 15 metara. Poseduje tehničke mogućnosti... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u izgradnji, Kragujevac, 6. topola - 2. sprat, 59,83 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površine je 59,83 m2. Nalazi se na 2.... više

108.460€ (1 838 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 40m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa, 76m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan... više

130.000€ (1 710 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • vp/4 spratova

Na prodaju plac u Lešju

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela u industrijskoj zoni u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Postoji mogućnost parcelacije. više

70.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište Guča 5 hektara

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju zemljište u Guči od 5 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče u blizini asfaltnog puta. Na zemljištu se nalaze dve... više

18.000€ (0 €/m²)

  • 49561m²

Na prodaju – njiva 10 ari, Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se kvalitetna njiva površine 10 ari na odličnoj lokaciji u naselju Lipar. Parcela se nalazi pored asfaltnog puta, što omogućava lak... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Barajevo - Brđanska, kompleks sa bazenima 176m2 + plac 85

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo - Brđanska, kompleks sa bazenima + plac kompleks sa bazenima 176m2 + plac 85a, telefon, interfon, parking Na mestu gde se ukrštaju... više

600.000€ (3 409 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

Odličan apartman-studio, 28m2, 2.sprat, Kopaonik, kompleks Vidik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 2/4 spratova

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 73500€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Veliki ravan plac,širine 100 m2 sa pogledom na Dunav. Agencijska oznaka placa 7089865 ,cena placa je 73.500e +3% agencijske provizijeSremski... više

73.500€ (5 €/m²)

  • 12392m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Petrovaradin, Širine - Uknjižen plac ID#7000088

Vezirac, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Širine - Vezirac. Izdvajamo iz ponude plac u građevinskom području, dozvoljena gradnja individualne ili dvojne kuće. Dozvoljena... više

82.400€ (97 €/m²)

  • 841m²